Records.soccer

🌍Hongarije

Sándor Kocsis

Speler
4records1categorieën🏆 1×recordhouder

Komt voor in 4 recordlijsten · 1× op #1 · over 1 categorieën · #29 op de ranglijst van grootste recordhouders

Wereldkampioenschap

  1. 1
    Spelers met meerdere WK-hattricks

    1954: vs Zuid-Korea + vs West-Duitsland

    2
    hattricks
  2. 2
    Meeste doelpunten in één WK-toernooi

    11 goals in 5 wedstrijden op het WK 1954

    11
    doelpunten
  3. 2
    4
    doelpunten
  4. 8
    11
    doelpunten

Questions fréquentes

Dans combien de listes de records Sándor Kocsis figure-t-il ?
Sándor Kocsis figure dans 4 listes de records réparties sur 1 catégories.
Dans combien de listes Sándor Kocsis est-il numéro 1 ?
Sándor Kocsis est numéro 1 dans 1 listes.
Quel record Sándor Kocsis détient-il ?
Sándor Kocsis est n°1 dans « Spelers met meerdere WK-hattricks » avec 2 hattricks.

Records based on verified football statistics and official federation data.

⚽ RECORDS.SOCCER